Chcete také podporovat Středočeský folklorní festival Tuchlovická pouť?

Děkujeme za Váš zájem o podporu. V případě, že uvažujete o podpoře našeho festivalu, neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám napsat nebo zavolat. Kontakty na nás naleznete v sekci kontakty :-)

Dovolujeme si Vám nabídnout následující možnosti prezentace:

 • zařazení Vaší společnosti do seznamu partnerských organizací
 • uvádění Vaší společnosti při kontaktu s médii (minimálně logo firmy jako partnera akce)
 • uveřejnění loga Vaší společnosti na všech plakátech informujících o uvedené akci a na všech vstupenkách festivalu
 • inzerce v informačním zpravodaji, který obdrží každý účastník festivalu
 • distribuce firemních materiálů účastníkům akce
 • volný vstup zástupců Vaší společnosti na jednotlivé pořady festivalu
 • přímá účast Vašeho zástupce při slavnostním zahájení festivalu, příp. při zahájení některého z festivalových pořadů umístění reklamního panelu Vaší společnosti v místě konání festivalu
 • a další možnosti na základě vzájemné dohody …

Kromě „neúčelového“ sponzorského daru je možné využít Vámi poskytnutou částku jako přímou finanční podporu k úhradě např.:

 • dopravy, stravování a ubytování vystupujících folklorních souborů
 • tisku a distribuce informačních materiálů o festivalu
 • nájmů prostor a techniky
 • technických služeb spojených s ozvučením a osvětlením jednotlivých pořadů apod.

Pokud máte zájem se prezentovat, či jinak podílet na festivalu, prosím, kontaktujte nás na tuchlovicka-pout@email nebo využijte níže uvedený odkaz na kontakty.

Kontakty

Hlavní sponzoři

LČR

Lesy České Republiky

AVE

AVE CZ

ČLUZ

ČLUZ Nové Strašecí

ssi.cz

SSI Group

Kuře na Tuchlovické pouti!    

Jistě není třeba nikomu z Vás představovat KUŘE – veselou žlutou postavičku, která je symbolem nadace Pomozte dětem. Pomozte dětem je společným projektem NROS (Nadace rozvoje občanské společnosti) a České televize, kteří podporují ohrožené a znevýhodněné děti.
KUŘE jezdí po celé republice, účastní se mnoha různých akcí a vybrané peníze pomáhají potřebným. Přijede i k nám na festival do Tuchlovic! Budete tedy mít jedinečnou možnost spojit příjemné s užitečným a svým případným příspěvkem navíc pomůžete dobré věci.

Nadace rozvoje občanské společnosti
Nadace rozvoje občanské společnosti

Dávám židli do kruhu na Tuchlovické!    

    Kampaň „Dávám židli do kruhu“ vznikla na pražském gymnázium GEVO Jižní Město v říjnu 2016. Studenti pro autorský školní muzikál vymysleli název: Židle v kruhu. Má odkazovat na terapeutický kruh židlí v léčebně, kam se dostal ředitel školy kvůli vzpouře studentů.

    Studenti však nechtěli pouze hrát divadlo. Chtěli, abychom se nebáli mluvit o tom, co nás trápí. Fotkou židle na sociálních sítích s popiskem #davamzidlidokruhu, případně anglicky #iaddmychairtothecircle symbolicky podáte židli někomu, kdo ji potřebuje právě dnes. Kampaň osobně zaštítil profesor Cyril Höschl ředitel Národního ústavu duševního zdraví.

    Fotek se židlí v této kampani vzniklo již mnoho tisíc a přicházejí z celého světa. V České republice přidalo více jak 70 známých osobností židli například Zdeněk Svěrák, Kateřina Neumannová, Vavřinec Hradílek, Jana Plodková, velvyslanci Velké Británie, Nizozemí, Dánska. Když takto známí lidé ukazují, že se oni nebojí podat židli těm, kdo ji potřebují, věříme, že židli můžete přidat i VY.

Dávám židli do kruhu
Nadace rozvoje občanské společnosti

Sdílejte tuto stránku